Yönetim Kurulu

Dr. Fatih SEYRAN

Başkan

Dr. (PhD, MBA) Fatih Seyran, 28 Mart 1978 Düzce doğumludur. “Örgütsel Vatandaşlık Davranışı ve Yaşam Kalitesinin İş Tatmini Üzerindeki Etkisinde İşyeri Şiddetinin Moderatör Rolü: Türkiye Sağlık Çalışanları Üzerine Ampirik Bir Çalışma” başlıklı tezi ile 2021 yılında Yakın Doğu Üniversitesi’nde doktorasını tamamladı. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü “Sağlık Turizmi” alanında ikinci doktora eğitimine devam etmektedir. Sağlık turizmi ve örgütsel davranış konularında çok sayıda bilimsel yayını bulunmaktadır. 2015-2019 yılları arasında Sağlık-Sen Genel Sekreterliği görevini yürüttü. 8 Nisan 2023 tarihinde yapılan YENİ SENDİKA Birinci Olağan Genel Kurulu’nda Genel Başkan Vekili seçilmiştir. Aynı zamanda MEYAD Mobbing Eğitim Yardım Araştırma Derneği Genel Sekreteri’dir. Akademik çalışmalarını bağımsız araştırmacı olarak sürdürmektedir.

Av. Betül EKİCİ

Genel Sekreter

Av. Betül Ekici; 16 Şubat 1998 Bolu doğumludur. 2015 yılında Özel Nene Hatun Fen Lisesi’nden, 2020 yılında ise Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Ankara Barosu’ndaki avukatlık stajını 2022 yılında tamamlayarak avukatlık ruhsatnamesini aldı. Halen Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi’nde Anayasa Hukuku alanında tezli yüksek lisansına devam etmektedir. Ekici, iyi derecede İngilizce ve orta derecede Fransızca bilmektedir.

Şakir ZENCER

Sayman

Şakir Zencer; 6 Aralık 1976 Manisa Turgutlu doğumludur. Ahmetli Lisesi’nden 1994 yılında mezun olduktan sonra, İzmir’de İhlas Holding bünyesindeki Türkiye Gazetesi’nde çalışmaya başladı. 2 yıl satış ve ön muhasebe elamanı olarak  görev yaptı. Vatani görevi sonrası Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda memur olarak çalışmaya başladı. Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda 11 yıl memuriyet yaptıktan sonra, 2009 yılında kendi isteği ile istifa ederek ayrıldı. 2010 yılında Turgutlu Metal Sanayicileri Derneği’nin Kurucu Genel Sekreterliği’ni yaptı. 2011 yılı içerisinde kendisine ait eğitim ve danışmanlık şirketini kurdu. Zencer, halen birçok kurum ve şirkete iletişim, pazarlama ve satış konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir

Mustafa Ragıp ADIGÜZEL

Yönetim Kurulu Üyesi

Mustafa Ragıp Adıgüzel; 1990 Kayseri Yeşilhisar’da doğdu. Bilgisayar Programcılığı ve Basın ve iletişim alanında gerek özel gerekse kamu hizmetlerinde görev yaptı. Halen Sağlık Bakanlığı’nda Bilgi İşlem Birimi’nde kamu çalışanı olarak görev yapmaktadır. Eğitim yıllarında MTTB ile başlayan sivil toplum hayatı, kurucusu olduğu Kayseri Gençlik Meclisi Derneği Başkanlığı, Milli Türk Talebe Birliği’nin devamı olan Birlik Vakfı-Genç Birlik Kayseri Şube Başkanlığı, yine kurucusu olduğu Kayseri Sağlık Turizmi Derneği Başkanlığı, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Kayseri Şubesi Başkan Vekilliği, Yenilikçi Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası Kayseri İl Temsilciliği görevleri ile devam etmektedir.

Betül ÜÇER

Yönetim Kurulu Üyesi

Betül Üçer; 26 Mart 1986 Niğde doğumludur. Niğde Bor Sağlık Meslek Lisesi’nin ardından, Niğde Üniversitesi Zübeyde Hanım Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi) Tıbbi Sekreterlik ve Dokümantasyon Bölümü’nden mezun oldu. Lisansını Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamladı. 2005 yılında Sağlık Bakanlığı bünyesinde meslek hayatına başladı. Sivil toplum alanında; İlkyardım Derneği ile Anadolu Tıbbi Sekreterler Derneği’nde Kurucu/Genel Sekreterlik görevlerini yerine getirdi. Üniversite öğrencilerine yönelik “mesleki eğitim” çalışmaları gerçekleştirdi. Medya sektöründe ise koordinatörlük, organizasyon, program etkinlikleri çalışmaları bulunmaktadır. “Sivil Toplum Kuruluşlarının Önemi” ile ilgili kitap çalışmaları ise devam etmektedir.