Sağlık Turizminde Gençler İçin Fırsatlar

Uluslararası Sağlık Turizmi Enstitüsü Başkanımız Dr. Fatih Seyran, Denetleme Kurulu Üyemiz Furkan Çoker ile birlikte gençlerle buluşmaya devam ediyor. Seyran ve Çoker, Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde yüz yüze gerçekleştirilen seminerin ardından bu defa çevrimiçi olarak yine gençlerle bir araya geldi.

Etkin Kampüs’ün ev sahipliğini yaptığı programın başlığı “Sağlık Turizminde Yeni Fırsatlar: Genç İşgörenlere ve Sağlık Yöneticilerine Özel Seminer” olarak belirlendi. Programın moderatörlüğünü ise Serenay Çetin yaptı.

Seminer kapsamında ilk konuşmacı olan Uluslararası Sağlık Turizmi Enstitüsü Başkanımız Dr. Fatih Seyran, sağlık turizminin temel kavramları ve çeşitleri hakkında bilgiler verdi. Sağlık turizminde öne çıkan ülkelerden ve Türkiye’nin bu alandaki konumundan da bahseden Seyran, katılımcılara sağlık turizmi ile ilgili yasal prosedürleri ve sağlık turizminde etkin bir organizasyonun nasıl olması gerektiğini anlattı.

Seminerin ikinci konuşmacısı olan Denetleme Kurulu Üyemiz Furkan Çoker ise yaptığı sunumda “Sağlık Turizminde Kariyer Fırsatları” ile ilgili bazı önerilerde bulundu. Çoker, sağlık turizmi alanında gençler için kariyer seçeneklerinin nasıl başlayıp devam etmesi gerektiği ile ilgili kendi deneyimlerini de katılımcılarla paylaştı.

Programın tamamına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Yazıyı Paylaş: