SADEFE’den Nezaket Ziyareti

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dernekleri Federasyonu (SADEFE) Genel Sekreteri Mine Tuncel, Uluslararası Sağlık Turizmi Enstitüsü Başkanımız Dr. Fatih Seyran’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Enstitümüze başarı dileklerinde bulunan Tuncel, sağlık turizminin ülkemizin geleceği için önemli bir faaliyet alanı olacağını söyledi. Tuncel, Sağlıkta Dönüşüm Programı çerçevesinde Türkiye’nin sağlık hizmetleri sunumunda önemli bir aşama kaydettiğini, bunun da başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyada dikkat çekici bir duruma geldiğini ifade etti. “Ülkemizde sağlık profesyonellerimizin sunduğu nitelikli sağlık hizmetleri sayesinde artık her yıl dünyanın pek çok ülkesinden Türkiye’ye sağlık turisti olarak gelen yüzbinlerce insanı misafir ediyoruz” diyen Tuncel, “Bu kapsamda Uluslararası Sağlık Turizmi Enstitüsü’nün ortaya koyduğu akademik vizyonu da önemsiyor ve destekliyoruz. Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dernekleri Federasyonu olarak sizlere başarı dileklerimizi iletiyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Seyran ise, “Çatısı altında yirmiye yakın etkin sağlık derneği ile çok değerli faaliyetler sürdüren SADEFE’yi bizler de yürekten kutluyoruz. Sayın Tuncel’i hem sağlık bürokrasisinde hem de sivil toplum alanında ortaya koyduğu emekleri için tekrar tebrik ederiz” ifadelerini kullandı.

Uluslararası Sağlık Turizmi Enstitüsü Başkanımız Dr. Fatih Seyran, SADEFE Genel Sekreteri Mine Tuncel’e görüşme sonunda Sağlık Turizmi Yönetimi kitabını hediye etti.

Diğer Yazılar

Yazıyı Paylaş: